ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Lancer Sportback

Záruka 5 rokov


 

Lancer Sportback je pyšný, že sa môže pripojiť do rodiny Lancer spoločnosti Mitsubishi Motors. Od roku 1973 a prvého pretekárskeho vozidla Lancer bolo definovaných osem generácií modelu Lancer. Táto tradícia pokračuje v novom vozidle Lancer Sportback a je privedená na ešte vyššiu úroveň prepracovanosti a zdatnosti.

Od úplného počiatku naši inžinieri usilovali o takú jazdnú dynamiku, ktorá by v každom smere zodpovedala vzrušujúcemu vzhľadu modelu Lancer Sportback. S kombináciou ultratuhej karosérie a viacprvkového zavesenia zadnej nápravy prechádza najprudšími zatáčkami s úplnou presnosťou a prehľadom. Ukážte sa v štýle, ktorý sa stretáva s potleskom všade, kde sa objaví, vyskúšajte si na vlastnej koži jazdu, ktorá prináša úsmev v každej zatáčke, a priestornú, a potešte sa z elegantnej karosérie s nadčasovým dizajnom, ktorá určite priláka davy.

Skvelý zážitok z jazdy, ktorý ponúka, umocňuje aj jeho bohatá výbava, ktoré zahŕňa 7 airbagov, klimatizáciu či systém regulácie stability a trakcie ASC a TCL.