ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ALBEX PLUS s.r.o.

História a súčastné aktivity

Spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou dňa 2.8.2002. Jej spoločníci pred týmto dátumom už od roku 1994 podnikali v oblasti predaja autosúčiastok, veľkoobchodom autobatérií a stavebno – investičnou činnosťou. V roku 2002 spol. ALBEX PLUS, s.r.o. na základe zmluvy s dovozcom vozidiel zn. SEAT pre SR zahájila práce na výstavbe najväčšieho v strednej Európe „ SEAT showroom konceptu" a servisného zázemia. Pre predaj vozidiel je k dispozícii cca.600m2 a zázemie servisu a popredajných služieb tvorí cca.650m2. Pre návštevníkon servisu a predajne vozidiel je k dispozícii cca. 1.400 m2 parkovacích plôch. Po ukončení stavebných prác v roku 2003 spoločnosť začala realizovať autorizovaný predaj a servis vozidiel SEAT. Od samého počiatku sa zaradila medzi troch najúspešnejších predajno - servisných centier tejto značky v SR. Koncom roku 2005 sa spol. ALBEX PLUS, s.r.o. rozhodla rozšíriť svoje služby o autorizovaný predaj a servis vozidiel zn. Mitsubishi. Toto rozhodnutie sa ukázalo byť správnym , nakoľko každý rok zaznamenávame výrazný dynamický rast predaja vozidiel tejto značky. Toho dôkazom je aj udelenie ocenenia od dovozcu pre SR „ PREDAJCA ROKA 2007".
Spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. disponuje najmodernejším vybavením pre servis značiek SEAT, MITSUBISHI a NISSAN ako aj iných značiek. Spomenieme len napríklad : laserová geometriu, rovnacia stolica Celette,novo postavenú lakovňu, kompletné vybavenie pneuservisu, valcová skúšobňa bŕzd a tlmičov, analizátor výfukových plynov, mobilný sústruh brzdových kotúčov, diagnostické prístroje, ručná umyvárka vozidiel , špeciálne náradie a mnohé iné.Personál servisu disponuje bohatými skúsenosťami a zúčastňuje sa pravidelných školení. Naša spoločnosť poskytuje plný sortiment servisných oprác.
Na základe vybudovaných exkluzívnych predajno servisných priestorov , vybavenosti servisu a špičkových procesov riadenia sa spol. ALBEX PLUS, s.r.o. stala držiteľom certifikátu „ SEAT SERVICE QUALITY MANAGEMENT SYSTEM" a taktiež ISO 9001 : 2000.
Spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. sa v súčasnosti na základe prispôsobenia sa aktuálnym trendom v oblasti služieb a obchodu opäť venuje aj stavebno-investičnej činnosti.