ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ALBEX PLUS, s.r.o.

Spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. bola založená spoločenskou zmluvou dňa 2.8.2002.
Jej spoločníci pred týmto dátumom už od roku 1994 podnikali v oblasti predaja autosúčiastok, veľkoobchodom autobatérií a stavebno – investičnou činnosťou. V roku 2003 spoločnosť začala realizovať autorizovaný predaj a servis vozidiel Seat. Od samého počiatku sa zaradila medzi troch najúspešnejších predajno - servisných centier tejto značky v SR. Koncom roku 2005 sa spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. rozhodla rozšíriť svoje služby o autorizovaný predaj a servis vozidiel zn. Mitsubishi. Toto rozhodnutie sa ukázalo byť správnym, nakoľko každý rok zaznamenávame výrazný dynamický rast predaja vozidiel tejto značky. Toho dôkazom je aj udelenie ocenenia od dovozcu pre SR „ PREDAJCA ROKA 2007". Spoločnosť ALBEX PLUS, s.r.o. disponuje najmodernejším vybavením pre servis značky Mitsubishi.

Našu firmu a vybavenie neustále modernizujeme. Pracovníkov predaja a servisu pravidelne školíme, aby sme ponúkli služby na najvyššej úrovni. Najdôležitejšia je pre nás kvalita a s ňou súvisiaca spokojnosť našich zákazníkov, sme VÁŠ SPOĽAHLIVÝ PARTNER.

• ponúkame kompletné služby v oblasti predaja a servisu vozidiel Mitsubishi
• predaj nových a predvádzacích vozidiel
• výhodné financovanie ( leasing, uver ) a poistenie
• komplexne servisné a opravárenské služby
• náhradné diely a príslušenstvo
• servisné vozidlá

U nás si ľahko vyberiete zo širokej palety vynikajúcich automobilov známych špičkovými jazdnými vlastnosťami, vysokou bezpečnosťou, nízkymi prevádzkovými nákladmi a dlhoročnou spoľahlivosťou. Ich povestná kvalita a rozsiahle garancia sú najlepšou zárukou, že budete so svojou voľbou maximálne spokojný.


Tešíme sa na Vašu návštevu


Konatelia spoločnosti