ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI PREDSTAVÍ NOVÝ OUTLANDER PHEV 4x4

MITSUBISHI MOTORS OBNOVUJE SVOJ ZÁVÄZOK PRE EURÓPU PREDSTAVENÍM NOVÉHO VLAJKOVÉHO MODELU

NOVÝ OUTLANDER PHEV BUDE UVEDENÝ V ROKU 2024

  • Mitsubishi Motors ďalej rozšíri svoj modelový rad tak, aby pokrylo kľúčové segmenty elektrifikovanými modelmi na dôležitom európskom trhu.
  • Vlajková loď Outlander PHEV bude vyvinutá pre Európu a uvedená na trh v európskom segmente D-SUV v roku 2024.
  • Základom vozidla bude druhá generácia pokročilého EV plug-in hybridného systému Mitsubishi Motors s dvoma elektromotormi pre pohon 4x4 a systémom Super-All Wheel Control vyšľachteným v rallye pretekoch.
 

 

Oceňovaný nový Outlander PHEV, ktorý bude vyvinutý pre Európu, opätovne potvrdzuje záväzok značky k dôležitému európskemu regiónu a ďalšie rozšírenie ponuky v kľúčových segmentoch o elektrifikované modely.

„Uvedenie Outlanderu PHEV opätovne potvrdzuje záväzok Mitsubishi Motors voči európskemu trhu a zároveň predstavuje významný nový krok v našom produktovom pláne, ktorý nás privádza späť do kľúčového európskeho segmentu D-SUV,“ povedal Frank Krol, prezident a CEO Mitsubishi Motors Europe, „Troch predchádzajúcich generácií modelu Outlander sa od uvedenia na trh v roku 2003 v Európe predalo vyše pol milióna vozidiel. Nová vlajková loď Outlander bude už 4. generáciou a vďaka svojmu oceňovanému dizajnu a technológiám posúva značku na novú úroveň v Európe"

Mitsubishi Outlander PHEV stavia na základoch priekopníckej prvej generácie plug-in hybridného SUV – od svojho uvedenia na trh v roku 2013 sa v Európe predalo 200 000 vozidiel. Rodinné SUV novej generácie si odviezlo domov viac ako 20 ocenení* za svoj dizajn a technológiu za posledné dva roky.

Nový Outlander PHEV bude symbolizovať európsku adaptáciu druhej generácie pokročilého plug-in hybridného systému Mitsubishi Motors založeného na EV filozofii s dvoma elektromotormi pre pohon 4x4 a systémom Super-All Wheel Control vyšľachteným v rallye pretekoch. Osvedčená technológia PHEV prvej generácie od Mitsubishi Motors bola zákazníkmi v Európe dobre prijatá – s predchádzajúcim Outlanderom PHEV a potom s modelom Eclipse Cross PHEV v roku 2021.

Nový Mitsubishi Outlander PHEV bude ponúkať najnovšie asistenčné a informačné technológie pre vodičov, ktoré zabezpečia vysokú úroveň bezpečnosti, komfortu a pohodlia.

Nový Outlander PHEV bude v Európe uvedený na trh v roku 2024.