ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Vyberte si svoj diamant od Mitsubishi s bonusom až 6 850 EUR

Využite jedinečnú ponuku a kúpte si svoje vysnívané nové Mitsubishi teraz s bonusom až 6 850 EUR. Či už túžite po malom mestskom vozidle ako je Space Star alebo Colt či najvyspelejším plug-in hybridným SUV na trhu Eclipse Cross PHEV 4x4, teraz je ten správny čas si ktorýkoľvek model zaobstarať za najvýhodnejšiu cenu, ktorá sa nebude opakovať.

 

Predstavenie modelov Mitsubishi

Geniálny spoločník

Space Star

Výrazný športový dizajn prednej aj zadnej časti vozidla, luxusnejšie a kvalitnejšie prevedenie interiéru vrátane čalúnenia a dekorov, nové bezpečnostné systémy, nízka spotreba paliva a prevádzkové náklady, nový prepracovaný multimediálny systém SDA3 a typická japonská spoľahlivosť. To všetko a oveľa viac prináša nový Space Star.

Kompletné prepracovanie vozidla, ktoré nadväzuje na filozofiu "Dynamic shield" premenilo Space Star na elegantné, na pohľad dynamické malé vozidlo so sebaistejším postojom, ktorý si však zachoval rozmery potrebné k agilnému pohybu v meste.

 

Zrodený pre mestské dobrodružstvá

NOVÝ COLT

Nové Mitsubishi COLT je najvyspelejším vozidlom vo svete hatchbackov. Je kompaktné a ľahko sa s ním manipuluje, takže je ideálne pre mestské dobrodružstvá. Je nabité bezpečnostnými a asistenčnými systémami, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčovali každodenný život na cestách.

Nové Mitsubishi COLT je k dispozícii s dvoma čisto benzínovými motormi a jedným hybridným pohonom. Špičkové spracovanie a skvelé nastavenie podvozku vás doslova nadchne. Vďaka špičkovým detailom v kabíne bude každá jazda potešením.

 

Sloboda objavovať

NOVÉ ASX

Posaďte sa za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápätí vyčarí úsmev na tvári. Kompaktný dizajn SUV uľahčuje pohyb v hustej premávke. Pohodlne v ňom môže cestovať päť osôb, navyše je vybavené najnovšími asistenčnými systémami, takže môžete cestovať po meste s úplnou istotou.

Toto dynamické SUV je snom vodičov z veľkých miest. Je radosť ho riadiť, ľahko sa s ním parkuje a široká ponuka pohonných jednotiek siaha od klasických úsporných spaľovacích motorov s nízkymi emisiami po úchvatný plug-in hybrid. S tvarovanou kapotou, výraznými LED svetlometmi a výraznou maskou chladiča pôsobí nové Mitsubishi ASX veľmi sebavedome, ako stvorené pre mesto.

 

Najvyspelejší plug-in hybrid 4x4

ECLIPSE CROSS PHEV 4X4

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je športové SUV, ktorého výrazný dizajn, vycibrená japonská kvalita, jazdná dynamika, premyslené usporiadanie a pokrokové prvky výbavy posúvajú vozidlo na úplne novú úroveň. Dve historické cesty sa práve pretínajú a mieria spoločne do novej budúcnosti. Práve teraz nastal čas vyraziť do lepšej budúcnosti s unikátnou technológiou plug-in hybrid! Nový Eclipse Cross PHEV umožňuje štandardné aj rýchle nabíjanie!

Vpredu si možno všimnúť ďalšie vývojové varianty dynamického štítu (Dynamic Shield), vyjadrujúce dynamické jazdné schopnosti SUV aj schopnosť bezpečne ochrániť všetkých cestujúcich. Dizajn prednej časti završuje modernizované usporiadanie svetiel s ostrejším športovým vzhľadom. Charakter SUV potvrdzujú ochranné kryty pod predným aj zadným nárazníkom.

 

*Ponuka platí do konca marca alebo do vypredania zásob.