ALBEX PLUS, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Celkom nový Colt

Záruka 5+ rokov


Zrodený pre mestské dobrodružstvo

Nový Mitsubishi COLT je najvyspelejším vozidlom vo svojej triede. Je kompaktné a ľahko sa s ním manipuluje, takže je ideálne pre mestské dobrodružstvo. Je vybavené bezpečnostnými a asistenčnými systémami, ktoré sú navrhnuté tak, aby uľahčovali každodenný život na cestách.

 

 

 

Jazda s novým Coltom

Vaše mestské dobrodružstvo začína

Nový Mitsubishi COLT je k dispozícii s dvomi čisto benzínovými motormi a jedným hybridným pohonom. Kvalitné spracovanie a vynikajúce nastavenie podvozku vás doslova nadchne. Vďaka jedinečným detailom v kabíne bude každá jazda potešením.

 

 

Exteriér

Štýlový a kompaktný dizajn

Celkom nový COLT je nadčasový a sebaisto pôsobiaci hatchback, ktorý sa v mestských uličkách cíti ako doma. Nech už vyrážate kamkoľvek, COLT je vždy pripravený.

 

 

Interiér

Pohodlnejší. Praktickejší. Priamo pre vás.

Bohatá úroveň výbavy a špičkové spracovanie urobí každú cestu pohodlnejšou a príjemnejšou. Vďaka digitálnym displejom si môžete prispôsobiť zobrazenie priamo podľa vašich potrieb.

 

 

Bezpečnosť

Pokročilé bezpečnostné technológie

Bezpečnostné systémy celkom nového Mitsubishi COLT uľahčujú vodičovi prácu za volantom a dodávajú ešte vyšší pocit istoty – vďaka vedomiu, že ste plne chránení za každej situácie.

 

 

Tradícia Coltu

Viac ako šesťdesiat rokov pokročilého vývoja

Mitsubishi COLT má za sebou skutočne bohatú históriu. Prvá generácia tohto modelu sa objavila už v roku 1962 a od tej doby sa teší veľkej obľube čo potvrdzuje aj vyše 1,2 milióna predaných kusov v Európe.

Nové Mitsubishi COLT stavia na týchto základoch a pokračuje v tomto dedičstve.